2 kummikaru päevas = Sinu unistuste juuksed 🐻💞

Ilu algab Sinu seest!

Ilusad juuksed=terved juuksed

Mõni maiustus lihtsalt on parem kui teine!
SugarBearHair juuksekasvu soodustavad vitamiinid võiksid olla sinu iluarsenalis kui su juuksed on kuumast suvest väsinud, kuivad ning õhukesed. Samuti tulevad kummikarud appi, kui tundub, et juuksed ei taha mitte kuidagi kasvada ning murduvad kergelt. SugarBearHair lubab, et tulemusi näed juba 1 kuu möödudes!

Kummikarude kasutamine on lihtsamast lihtsam – 2 kummikaru päevas ja su juuksed saavad kätte kõik vajaliku, et kasvada tugevaks, terveks ja säravaks ✨

SugarBearHair tooted on alati:
🌱 100% vegan ja gluteenivabad
🐻 Julmusevabad
🪄 Kiired tulemused garanteeritud
🍇 Maitsestatud looduslike marjadega
👫🏼 Sobivad nii meestele kui naistele
🧬 Ei sisalda hormoone

Peamised toimeained:

Biotiin – üks olulisemaid vitamiine, mida saate juuste kasvu soodustamiseks võtta. Biotiin toetab peanaha tervist, tootes rasvhappeid. Asendamatute rasvhapete puudus tekitab sümptoimeid nagu kuivus, ketendus ja kõõm.

Foolhape – ülioluline vitamiin DNA parandamiseks. See vitamiin toetab aktiivselt rakkude tekkimist, et uued juuksed kasvaksid tervemad. Foolhape aitab ka kõige paremini juuste väljalangemise vastu.

A-, C- ja E-vitamiin – aitavad kaasa hapnikuringluse edendamisele peanahas ning kollageeni tootmisele, mida juuksed vajavad pikemaks ja tugevamaks kasvamisel.

B6-vitamiin – suurepärane vitamiin juuste väljalangemise korral, aidates kehal rakke moodustada ja peanahas hapnikku toota.

Pantonteenhape ehk B5-vitamiin – aitab stimuleerida juuste kasvu, toetades juuste loomulikku keratiini. Ilma B5 vitamiinita oleks juustel raske ühtlaselt kasvada.

Kookosõli – tänu sarnasusele meie peanaha looduslike õlidega on kookosõli üks väheseid õlisid, mis võib teie juukseid tegelikult niisutada. See aitab vähendada katkemist ja juuste väljalangemist.

0

Your Cart is Empty