4 nippi kuidas saavutada isepruunistajaga ideaalne jume

Näitame, mida teha, kui sooviks kuldpruuni jume kohe praegu ✨

Kui sa meie eelmist blogi lugesid, siis juba tead miks tasub vältida päevitamist ning kasutada igapäevaselt, isegi siseruumis viibides ja pilves ilmaga, päikesekaitset! Kes aga hakkas mõtlema, et kuidas siis suveks saada see ihaldatud kuldne jume? Ilmselt oled juba kuulnud isepruunistavatest toodetest 😊🙋🏼‍♀️

Küll aga teame, et paljudele on isepruunistavate toodetega olnud kehvad kogemused: võlts oranžikas toon, ebaühtlased triibud ning ninna imbuv intenstiivne lõhn. Kes meist siis poleks nende probleemidega silmitsi seisnud… meil on aga lahendus!
Alt poolt leiad ka soovitused meie e-poest.

3 nippi isepruunistavate toodete kasutamiseks: 

1. Valmista nahk korralikult ette

Isepruunistaja kasutamise üheks võtmekohaks on naha koorimine, kuid eelista tooteid, mis ei jäta nahale õlist kihti. Enne isepruunistava pealekandmist peaks teie nahk olema täiesti kooritud, puhas ja kuiv! Kindlasti pöörake tähelepanu kuivematele kohtadele nagu küünarnukid ja põlved. Seejuures võib neid kohti enne isepruunistava toote kasutamist kreemitada, kuid ülejäänud keha võiks pigem jääda kreemitamata. Lisaks on soovituslik oma nahka niisutada juba eelnevatel päevadel enne isepruunistava kasutamist, et nahk oleks ekstra pehme.

2. Karvaeemaldusega tegele vähemalt 24h enne

Kui jätad karvaeemalduse liiga lähestikku isepruunistava toote peale kandmisega, siis võib isepruunistav toode koguneda naha sisse karvasibula kohale ning jätta pruunikad täpid.  See sama reegel kehtib nii raseerimise, vahatamise kui muude karvaeemaldusviidise kohta. Samuti tuleks silmas pidad, et karvaeemaldusega võiks oodata ka mõned päevad pärast isepruunistava toote kasutamist. Vastasel juhul on üsna suur tõenäosus, et tõmbad isepruunistava kehalt maha ja jäävad laigud. 

3. Kasuta spetsiaalset kinnast

Käed on eriti altid pärast isepruunistamist oranžiks muutuma, nii et parima tulemuse saavutamiseks hoidke need kaetud. Ühtlaseks pealekandmiseks ja sõrmede ning peopesade määrimise vältimiseks kasutage spetsiaalseid isepruunistuskindaid või lateksist kummikindaid. Kui aga võtad ikka riski ja kasutad toodet paljaste kätega, siis võid neid eelnevalt kreemitada ning kindlasti koheselt ära pesta. Üheks nipiks on aga ka laia ning tiheda meigipintsli kasutamine just nendes kohtades, mis muret tekitavad: nägu, sõrmede ja varvaste vahed, pahkluud ning kuivemad kohad, et saavutada ühtlane tulemus. 

4. Leia endale sobiv toode

Isepruunistavate toodete valik on tänapäeval väga suur: leidub nii kergelt toonivaid kreeme, kohese tulemusega kreeme, tilkasid, geele, vahtusid ning ka läbipaistvait isepruunistavat vett. Kui oled algaja, siis soovitame alustada kergelt toonivatest kreemidest ja tilkadest. Seejärel katsetada geelide ja vahtudega ning alles seejärel läbipaistvate toodetega. Seda seetõttu, et kui toode on läbipaistev, on raskem  järlgida kuhu seda juba kandsid ning võid lõpetada laigulise tulemusega. Näiteks tilkadega saad aga rohkem katsetada ning vastavalt tilkade arvule ise reguleerida, kui intensiivset tulemust soovid. 

Soovitame proovida järgmisi tooteid:

1. Academie Bronz’Express isepruunistavad tilgad

Sega peopesas 2-3 tilka (kehal kasutades 5-6 tilka) oma igapäevase näokreemiga kokku ja kanna õrnalt masseerides näole, kaelale ning dekolteele.

2. Academie Bronz’Express isepruunistav geel näole

Kõikidele nahatüüpidele sobilik isepruunistav geel, mis jätab loomuliku päevituse. Sisaldab ka kuumaveeallika vetika ekstraki, taimset päritolu niisutajat, jojobaõli ja E-vitamiini.

3. Academie Bronz’Express päikeselist jumet tugevdav kehaemulsioon

Mitterasuse tekstuuriga niisutav kehaemulsioon pikendab loomulikku jumet. Võib kasutada enne ja pärast Bronz’Express isepruunistajate kasutamist.

0

Your Cart is Empty