/
/
Academie
Filtreeri tooteid
Kategooriad
Tüüp
Toime
Tootesari

Académie Scientifique de Beauté – Kõrge kvaliteediga eksklusiivkosmeetika

Académie Scientifique de Beauté on väga kõrge kvaliteediga eksklusiivkosmeetika bränd, mis juba üle saja aasta on pühendunud naha ilu eest hoolitsemisele. Läbi aastate on nad toonud turule mitmeid väga innovaatilisi tooteid ning pälvinud kõrgeid autasusid ja preemiaid. Muuhulgas tõid nad turule maailma esimese isepruunistava kreemi.

Üle 130 aasta kogemust iluvaldkonnas

Maison Académie Scientifique de Beauté asutas Dr. Alexandre Lamotte 1890. aastal ja seega on neil teaduslikku kogemust iluvaldkonnas juba üle 130 aasta. Ettevõtte loomisest alates on see perefirma hoidnud traditsioone ning pärandanud oma pikaajalise tipptaseme, brändi hinge ja 100% Prantsuse tootmise põlvest põlve.

Nahahooldusmeetodid sõltuvalt nahatüübist ja -probleemidest

Académie on ülemaailmselt tunnustatud oma nahahooldusmeetodite poolest, mis lähtuvad vastavalt nahatüübist ja naha probleemidest. Iga nahahoolduse toode on pikaajalise teadustöö ja firma spetsialistide oskusteabe tulemus.

Uue toote väljatöötamiseks kulub minimaalselt 18 kuud ja ühes tootes kasutatakse keskmiselt 30 erinevat toorainet. Kokku kasutatakse erinevates retseptides ligi 800 erinevat toorainet. Paljusid neid kasulikke toimeaineid kasutatakse esmakordselt just Académie toodetes, mis kinnitab brändi edumeelsust. Académie oli üks esimeste seast, kes hakkas oma toodetes kasutama kollageeni.

Põhjalik testimine

Kõiki tooteid testitakse väga põhjalikult järgmistes valdkondades: bakterioloogia, stabiilsus, naha ja silmade tolerantsus, kliinilisus ja sobivus. Igal aastal viiakse läbi 150 testi, et tooted oleksid võimalikult efektiivsed ja kvaliteetsed.

Igapäevane ilurutiin Académie toodetega

Beauty Partners ilutoodete e-poes pakume mitmesuguseid Académie Scientifique de Beauté nahahoolduse tooteid.

Populaarsed on isepruunistavad tooted Académie Bronz’Express sarjast, mis aitavad saavutada suvise jume ilma päikeseta. Isepruunistavad tilgad lisatakse näo- või kehakreemile ja need sobivad kokku kõikide kreemide tekstuuridega. Isepruunistav geel niisutab nahka ja pikendab päevitust.

Igapäevasesse ilurutiini sobituvad suurepäraselt samuti jumet ühtlustavad ja noorendavad koorijad; meigieemaldajad, mis eemaldavad õrnalt nahalt mustuse, meigi ja surnud naharakud; hüaluroonhapet sisaldavad niisutavad näokreemid kuivale nahale kui ka kortsudevastased kreemid vananevale nahale; päikesekaitsetooted ja ka salendav kehakreem.

Filtreeri tooteid
Kaubamärk
Kategooriad
Tüüp
Toime
Tootesari
0

Your Cart is Empty