/
/
Comfort Zone
Filtreeri tooteid
Kategooriad
Tüüp
Toime
Tootesari

Comfort Zone – Tipptasemel puhas, tõhus ja jätkusuutlik nahahooldus

Comfort Zone ilubränd kuulub Davines Gruppi, mis on asutatud Itaalias Parmas 1983. aastal Bollati perekonna poolt. Ettevõtte missiooniks on tervikliku, hingestatud, tervisliku ja jätkusuutliku eluviisi propageerimine.

Vastutustundliku ettevõttena valivad nad oma toodetesse kvaliteetsed koostisosad, mis on head nii nahale kui ka meie planeedile. Kõik tooted valmivad Parmas, nende tootmiskompleksis, kus kasutatav energia on 100% pärit taastuvatest energiaallikatest. Toodete pakendamisel kasutatakse taaskasutatavaid materjale. Lisaks püüab ettevõte oma toodete ja pakendite tootmisega seotud keskkonnamõjusid kompenseerida, osaledes metsauuenduse projektides.

Nahk peegeldab elustiili

Nahaekspertidena aitavad nad naha ökosüsteemil saavutada optimaalse tasakaalu ja elujõu pidevalt muutuvas keskkonnas, mida nad ise nimetavad naha mugavustsooniks – sellest tuleneb ka brändi nimi.

Meie nahk peegeldab meie füüsilist ja emotsionaalset seisundit, meie elustiili ja igapäevaseid valikuid. Ta peab pidevalt kohanema ja kaitsma end selliste keskkonnategurite eest nagu temperatuurimuutused ja õhusaaste. Comfort Zone ilutoodete eesmärk on suurendada naha vastupidavust ja võimet jääda nooreks, elastseks ja säravaks.

Kuna välised ja sisemised tegurid seavad naha tasakaalu pidevalt proovile, pakub Comfort Zone mitmesuguseid lahendusi, mis aitavad naha eest hoolitseda sõltuvalt selle seisundist.

Nahahooldus vastavalt naha seisundile

Naha puhastamise rutiin on terve väljanägemise säilitamisel väga olulisel kohal. Vaja on tõhusat, kuid õrna lähenemisviisi, kuna agressiivne puhastus võib eemaldada naha loomuliku kaitsebarjääri, põhjustades pingul nahka, punetust ja sügelust või liigset rasu tootmist. Comfort Zone Essential sarja tooted puhastavad näonaha õrnalt kuid sügavalt, et nahk oleks särav ja elujõuline.

Active Pureness sari toetab tasakaalustamata nahka, et taastada selle optimaalne tasakaal õrnalt ja järk -järgult.

Kuivale ja dehüdreeritud nahale on ideaalne Hydramemory sarja sügavniisutav näokreem, mis sisaldab nahka niisutavat hüaluroonhapet ja looduslikke ekstrakte ning sobib väga hästi meie külmemasse kliimasse.

Comfort Zone Remedy sari on spetsiaalselt loodud õrnale ja ülitundlikule nahale, mis on aldis punetusele.

Vananemismärkidega võitlevad Sublime Skin sarja tooted, mis on mõeldud juba küpsemale nahale.

Comfort Zone tooted on silikoonivabad, parabeenivabad ning ei sisalda mineraalõlisid, kunstlikke värvaineid ega loomseid derivaate.

Filtreeri tooteid
Kaubamärk
Kategooriad
Tüüp
Toime
Tootesari
0

Your Cart is Empty