/
/
Davines
Filtreeri tooteid
Kategooriad
Tüüp
Toime
Tootesari

Davines

Ei leitud selliseid tooteid.

DAVINES – Terve peanahk. Terved juuksed.

Davines Grupp loodi 1983.a perekond Bollati poolt Parmas, Itaalias. Algselt asutatud juuksehoolduse uurimislaborist kasvas välja nüüdseks 90 riiki laienenud kõrgekvaliteetne ning eksklusiivne bränd. 1996. aastal lisandusid ka nahahooldustooted.

Davinesi tooted valmistatakse endiselt Parmas ühendades omavahel kõrgeima kvaliteediga looduslikud toorained ning tippteaduse.

Davinesi eesmärgiks on olla kõige ilusam ja eetilisem ettevõte maailmas. Nende sooviks on, et inimesed hoolitseksid nii iseenda kui ka neid ümbritseva keskkonna eest. Seetõttu on nende südameasi luua eetiliselt suurepäraseid toimivaid tooteid hoolitsedes samal ajal ka meid ümbritseva keskkonna jätkusuutlikkuse eest.

Lisaks suurepäraste toodete valmistamisele aitab Davines ka koolitada uusi talente juuksurimaailmas ning seda eelkõige väiksemate võimalustega riikides.

Tooteid valmistades järgib Davines järgmisi põhimõtteid:

  • Austatakse meie planeedi bioloogilise mitmekesisust.
  • Suur tähelepanu on suunatud koostisosadele, et need pärineksid keskkonnasäästlikest ning taastuvatest allikatest.
  • Eelistatud on ökosertifikaadiga, mahedad, looduslikud ning jälgitava päritoluga toorained, mis on alati ka hoolikalt testitud.
  • Davines tooted on uuenduslikud, kvaliteetsed, puhtad ning sõltumatutes laborites testitud.
  • Pakendid on võimalikult biolagunevad, võimalusel korduvkasutatavad ning võimalikult vähesest toorainest toodetud.
  • Kõik tooted on ökoloogiliselt ning eetiliselt valmistatud. Tagatud on turvaline töökeskkond ning ei ole tehtud loomkatseid.

Kellele Davines sobib?

Davines sobib kõigile, kes soovivad enda juuste ning naha eest hoolitsedes saavutada suurepärast tulemust kasutades selleks kõrgekvaliteedilisi ning keskkonnasõbralikult toodetud vahendeid.

Suurem osa toodetest sobib ka veganlike põhimõtetega inimestele ning pähkliallergikuile.

Davines juuksehooldustooted

Davines toodetest on paljude klientide lemmikuks saanud OI sarja pehmendav šampoon ja palsam, mis sobivad kõikidele juuksetüüpidele ja annavad sügava niisutuse ning tõelise sära!

Väga kuivadele ja kahjustatud juustele on sobivaim valik NOUNOU juukseid toitev šampoon ja palsam, mis muudavad juuksed siidiseks ja pusadest vabaks.

Kuivade ja dehüdreeritud juuste eest kannab hoolt Davines MOMO sügavniisutavate toodete sari.

Tõrksatele juuste taltsutamiseks kasuta LOVE sarja siledavat šampooni ja palsamit, mis teevad juuksed õrnalt puhtaks ja soodustavad sirgendamist.

Juuste katkemise vastu aitab MELU tootesari.

Filtreeri tooteid
Kaubamärk
Kategooriad
Tüüp
Toime
Tootesari
0

Your Cart is Empty