/
/
Dermalogica
Filtreeri tooteid
Kategooriad
Tüüp
Toime
Tootesari

Kõik Dermalogica
tooted alla­hinnatud
kuni -20%

Dermalogica

DERMALOGICA – Professionaalne nahahooldus, mis keskendub naha tervisele

Dermalogica on juhtiv professionaalse kvaliteediga nahahooldusbränd, mida kasutavad, usaldavad ja soovitavad nahaterapeudid üle maailma.

Dermalogica nahahooldusbränd sündis 1986. aastal nahaterapeut Jane Wurwand’i visioonist luua tootesari, mis ei sisalda tavalisi nahaärritajaid ega koostisosi, mis võivad põhjustada põletikke. Ettevõte ei jookse kaasa trendidega, vaid toodete arendamine põhineb teadmistel ning peamiseks prioriteediks on ohutus ja tõhusus. Läbipaistvuse tagamiseks on pakendil kirjas kõik tootes sisalduvad koostisosad.

Koostööd tehakse nahaterapeutidega üle maailma, et luua tooteid, mis annavad tõeliselt nähtavaid tulemusi.

Dermalogica brändi tooted on:

  • Julmusevabad, mis tähendab, et nende nahahooldustooteid ei ole kunagi katsetatud loomade peal
  • Vegan-sõbralikud
  • Puhtad – ei sisalda kunstlikke lõhna- ja värvaineid, mineraalõlisid, lanoliini, SD alkoholi ja formaldehüüdi
  • Gluteenivabad
  • Jätkusuutlikud – kõik paberid ja karbid, mida kasutatakse, on FSC jätkusuutliku metsavarumise sertifikaadiga

Dermalogica sinu kodus

On väga oluline kujundada endale õiged rutiinid hommikuseks ning õhtuseks nahahoolduseks. Vastupidiselt üldisele arvamusele võtab õige näohooldus aega vaid 2-3 minutit korraga. Tulemuseks on aga kaunis ning nooruslik näonahk ka aastate möödudes.

On kolm sammu, mida tuleks alati sooritada nii hommikul kui ka õhtul – puhastamine, toniseerimine ning niisutamine. Ära ei tohi unustada ka silmaümbruse ning kaelapiirkonna hooldamist, kuna need kipuvad vanuse tõustes esimesena tähelepanu tõmbama.

Puhastamise käigus eelmaldatakse nahalt mustus, meik, tolm, rasu jne. Õhtuti on väga oluline eemaldada igasugune meik! Toniseerimine eemaldab veel viimased mustuse ning puhastusvahendite jäägid. Niisutamise käigus saab nahk vastavalt nahatüübile rahustatud, toidetud, niisutatud, matistatud ning pinguldatud. Ei ole nahatüüpi, millele ei oleks kreemi vaja, on vaid vale kreem.

Lisaks on oluline ka naha regulaarne koorimine ning erinevad maskid. Koorimine aitab maskil paremini mõjuda ning tuleks seetõttu teha esimesena. Neid protseduure ei ole tarvis teha iga päev, vaid üldjuhul piisab ühest korrast nädalas või isegi 10 päeva tagant sõltuvalt nahatüübist.

Leia Dermalogica valikust just endale sobiv näopuhastusvahend, toonik, näokreem, koorija, silmakreem ning mask.

Filtreeri tooteid
Kaubamärk
Kategooriad
Tüüp
Toime
Tootesari
0

Your Cart is Empty