/
/
Fanola
Filtreeri tooteid
Kategooriad
Tüüp
Toime
Tootesari

Kõik Fanola tooted kuni -30%

Fanola

Fanola – Innovaatilised juuksehooldustooted igale juuksetüübile

Fanola on 2005. aastal Itaalias juuksurite poolt loodud professionaalne juuksehooldustoodete kaubamärk. Nende tooted valmivad koostöös ettevõtjate, teadlaste, tehnikute, juukseekspertide ja kunstihuvilistega.

Fanola tootesarjas leidub ka veganitele sobivad tooteid. Samuti pakuvad Fanola tooted tõhusat värvikaitset, siledust, kohevust ning briljantset läiget.

Lisaks aitab Fanola tootesari ka enamlevinud probleemide puhul juuksehoolduses, nagu näiteks rasune peanahk, kõõm või juuste väljalangemine.

Kellele FANOLA sobib?

Fanola sobib kõigile, kes hindavad innovaatilisust, loovust, WOW efekti ning ilusaid pilkupüüdvaid juukseid.

Fanola juuksehooldustooted toovad esile sinu juuksevärvi, aitavad eemaldada soovimatud kollakad ning oranžid alatoonid ning panevad juuksed kaunilt särama läbi kvaliteetsete, keskkonnasõbralike toodete.

Fanola No Yellow sari sobib ideaalselt hallidele ning väga heledatele juustele. Selle violetne pigment vähendab blondidel või hallidel juustel soovimatut kollast alatooni.

Fanola No Orange sari neutraliseerib soovimatud vasekarva punased ja oranžid toonid juustelt. Juustele jääb jahedam varjund, mis paneb juuksed särama ning jätab mõnusa niisutatud efekti. Jäiselt sinise efekti saavutamiseks võib seda kasutada ka naturaalsetel blondidel või blondeeritud juustel.

Fanola Restructuring sari on spetsiaalselt mõeldud kuivadele ning kahjustatud juustele. Looduslikud õlid ning toimeained niisutavad juukseid, hoiavad ära otste lõhenemise, aitavad juustel püsida terved ning kahjustunud juustel end ise tervendada.

Mõned juuksed on teistest rasusemad, sõltumata sellest, kui tihti juukseid pesta. Sellisel puhul aitab väga hästi spetsiaalne šampoon rasustele juustele, mis eemaldab tõhusalt juustest rasu ning taastab peanaha loomuliku niiskustasakaalu.

Filtreeri tooteid
Kaubamärk
Kategooriad
Tüüp
Toime
Tootesari
0

Your Cart is Empty