/
/
Living Proof
Filtreeri tooteid
Kategooriad
Tüüp
Toime
Tootesari

Living Proof – teaduslikel uuringutel põhinev juuksehooldussari

Living Proof pakub kõike, mida vajate tervete ja ilusate juuste saavutamiseks. Toodete koostisesse on lisatud uurimuse tulemusena avastatud molekulid, mis annavad juustele järgnevad omadused:

  • Lisab juustele nähtamatu kaitsva kihi, mis kaitseb juukseid tolmu ja rasuseks muutumise eest ning tänu sellele on juuksed kauem puhtad
  • Muudab õhukesed ja peadligi hoidvad juuksed paksemaks ja kohevamaks, lisades sära ja läiget
  • Lisab juustele volüümikust ilma juukseid raskeks muutmata
  • Säilitab värvitud juuste tooni kuni kaks korda kauem ning annab juustele elujõudu
  • Kõikidel toodetel on väga meeldiv ja mahe lõhn, mis jätab juustele suurepärase aroomi

Lahendus erinevatele juukseprobleemidele

Õhukestele ja peadligi hoidvatele juustele annab ihaldatud kohevuse Living Proof Full tootesari. Selle sarja šampoon, palsam ja juuksekreem loovad kohevuse, mis püsib 5 korda kauem võrreldes tavaliste kohevust andvate vahenditega.

Kahused juuksed aitab siluda Living Proof No Frizz tootesari, kuhu kuuluvad õrnad ja sulfaadivabad šampoonid ja palsamid, mis niisutavad, siluvad, puhastavad ning jätavad juuksed pehmeks ja säravaks.

Kahjustatud juustele on loodud Living Proof Restore tootesari, kuhu kuuluvad šampoon, palsam, sügavalt niisutav juuksemask ja kuumakaitse juustele. Juukseid võivad olla kahjustatud nii sageda föönitamise, keemilise töötlemise, värvimise kui ka UV-kiirguse tõttu. Restore sarja tooted muudavad kuivad ja kahjustunud juuksed silmnähtavalt tervemaks ning igapäevaselt kasutades tugevdavad juukseid ning kaitsevad neid edaspidiste kahjustuse eest.

Kui Full, Frizz ja Restore sarjad on mõeldud konkreetsele juukseprobleemile, siis Living Proof Perfect Hair Day tootesari sobib kõikidele juuksetüüpidele – nii tervetele juustele kui ka neile, keda vaevavad korraga mitmed juukseprobleemid. Perfect Hair Day sarja tooted siluvad, niisutavad ja tugevdavad juukseid, annavad volüümi ning läiget.

Living Proof tooted on silikoonivabad, sulfaadivabad ja parabeenivabad ning ei ole testitud loomade peal.

Auhinnad

Tänu suurele pühendumisele ning teaduslikele uuringutele on Living Proofil 20 patenti ning tema juuksehooldustooted on saanud 150 auhinda läbi aegade.

Eestis on erilist tunnustust leidnud Living Proof Perfect Hair Day kuivšampoon, mis on Buduaari ilulemmik 2021.

Filtreeri tooteid
Kaubamärk
Kategooriad
Tüüp
Toime
Tootesari
0

Your Cart is Empty