/
/
Peter Thomas Roth
Filtreeri tooteid
Kategooriad
Tüüp
Toime
Tootesari

Peter Thomas Roth – Tõhusad koostisosad ja hämmastavad tulemused

Peter Thomas Roth on 1993. aastast tegutsev rahvusvaheline kultusbränd, mille valikus on tooteid igale nahatüübile pealaest jalatallani. Ettevõte on pälvinud mitmeid hinnatud auhindu mainekatelt iluajakirjadelt enam kui 15 tipptasemel spetsiaalselt välja töötatud tootevalemi kohta.

Ettevõtte looja Peter Thomas Roth’i kirg nahahoolduse vastu sai alguse tema püüdest leida tõhusaid tooteid omaenda nahaprobleemide raviks – rasuse ja aknele kalduva naha tõttu kannatas ta esialgu akne probleemide all, kuid aja möödudes tekkis vajadus ka vananemisvastase hoolduse järele. Tema huvid kasvasid sooviks leida parimad vahendid akne ning vananemismärkide vastu võitlemiseks, kuid samuti naha kaitsmiseks päikesekahjustuste eest.

Nahahooldusbrändi ajalugu

Nahahooldus on olnud osa Peter’i perekonnaloost juba alates 1800ndatest, kui tema pere omas ja haldas Ungaris kahte spaakeskust kuni 1900ndate alguseni. Pärast oma ettevõtte loomist alustas ta just Ungari kuumaveeallikates leiduva muda ja mineraalide rahustavate ja ravivate toimete katsetamisega.

Nüüdseks on ta ühendanud vanad Ungari ilufilosoofiad kaasaegsete nahahooldustehnoloogiatega, et luua erinevaid tooteid, alates akneprobleemide vastu võitlemisest kuni vananemismärkide aeglustamiseni.

Nahahooldustooteid pealaest jalatallani

Soovitame Peter Thomas Roth’i tooted ise järgi proovida ja lasta neil end üllatada. Kõik brändi tooted sobivad kasutamiseks ka iseseisvana ja saad neid lihtsasti ükshaaval oma ilurutiini sobitada.

Meie kosmeetika ja ilutoodete veebipoes leidub nii akne kreeme, vananemisvastaseid kreeme, maske ja puhastusvahendeid, kehakreeme, päikesekaitse tooteid ning juustehoolduseks ka šampoon ja palsam.

Filtreeri tooteid
Kaubamärk
Kategooriad
Tüüp
Toime
Tootesari
0

Your Cart is Empty