Kõik, mida peaksid teadma talvisest nahahooldusest!

Aeg on talveunest ärgata ja anda oma nahale restart!

Kuigi talv toob endaga kaasa palju mõnusat hubasust, siis lisaks toob ta kaasa ka kuiva õhu ja külma ilma, mis võib meie nahale kehvalt mõjuda. Kui teie tavaliselt hästi käituv jume on näidanud stressimärke, nagu näiteks tuhmus,  kuivus või punetav ärritus, siis võib see olla märk sellest, et teie talvine nahahooldusrutiin vajab värskendamist.


Siin on 3 talvist nahahooldusnippi ja tootesoovitust näonaha elujõu taastamiseks:

1. Vali nahka rahustav puhastusvahend

Esimene samm tõsise kuivuse vastu võitlemisel võiks alata puhastusvahendi üle vaatamisega – see ei tohiks olla liiga kuivatav, kuid samas on oluliseks siiski tema puhastamise võimekus. Seejuures on talvise näopuhastuse juures tark kohe pärast puhastamist järgmise toote juurde asuda, et nahk saaks kiirelt oma niiskuse taastatud. Talvel eelista aga õrnatoimelisi koostisaineid, mis ei eemalda nahalt sellele loomulikku (ja väga vajalikku) niiskust. Piimjad ning kreemjad puhastajad on selleks parim valik!

2. Mida rikkalikum konsistents, seda parem

Talv nõuab ka pisut paksemate ja tihkemate näokreemide kasutamist, et need saaksid niiskuse korralikult nahka viia ning külmakraadide eest tõelise kaitsekihi ehitada. Eelista rikkalikke, võiseid ja kreemjaid tekstuure ning hoia silm lahti ka niisutavatele toimeainetele nagu näiteks hüaluroonhape ja sheavõi.

3. Võta maksimumi õhtusest rutiinist

Soovitame rohkem rõhku panna erinevate toodete kihiti kasutamisele (layering) õhtuste ilurutiinide tegemisel. Pikemas perspektiivis on kihilisus naha niisutatuse hoidmise ja kuivuse vältimise võti. Võta kasutsele seerumid ning ekstra niisutav näomask. Kõige pealmiseks kihiks kasuta aga mõnda eelnevalt mainitud näokreemi või hoopis spetsiaalset öökreemi – nii on kõik toimeained nahka lukustunud ning saavad öösel oma tööd hakata tegema. Seejuures ära unusta ka niisutada huuli, dekolteed ja käsi.

0

Your Cart is Empty