Räägime lähemalt brändist [Comfort Zone]

Bränd, kelle missiooniks on hingestatud ja tervikliku eluviisi propageerimine

Comfort Zone on C02 neutraalne nahahooldusbränd, kelle missiooniks on tervikliku, hingestatud, tervisliku ja jätkusuutliku eluviisi propageerimine.Kasutades arenenud teaduspõhiseid ja teadlikke lahendusi naha, keha ja vaimu nähtavaks parandamiseks, on nende pidevate uuringute eesmärk mõista, kuidas naha ilu ja elujõudu kõige paremini tagada.

Kõik tooted on silikoonidest, parabeenidest, mineraalõlidest, kunstlikest värvainetest ja loomsetest derivaatidest vaba.

Milline sari sobib Sinu nahale kõige paremini?

Sublime Skin on vananemismärkidega võitlev sari, mis on mõeldud juba küpsemale nahale.

Active Pureness sari toetab nahka, et taastada selle optimaalne tasakaal ning puhtus õrnalt ja järk-järgult.

Hydramemory sari on ideaalne kuivale ja dehüdreeritud nahale. Tooted on sügavniisutavad sobivad hästi meie talvisesse külmemasse kliimasse.

Remedy sari on spetsiaalselt loodud õrnale ja ülitundlikule nahale, mis on aldis punetusele. Sobib stressis naha elujõu taastamiseks.

Olles saanud ka B Corporation™ sertifikatsiooni on nad pühendunud sellele, et olla maailmale parim. Seda tehes otsivad nad tasakaalustatud lähenemist ilule ja püüdlevad jätkusuutlikkuse poole. Nahaekspertidena aitavad nad naha ökosüsteemil saavutada optimaalse tasakaalu ja elujõu pidevalt muutuvas keskkonnas, mida nad ise nimetavadki naha mugavustsooniks.

Kõik tooted on Parmas, Itaalias välja töötatud ja toodetud asutuses, mis kasutab 100% taastuvatest energiaallikatest toodetud energiat. Lisaks püüab ettevõte metsauuendusprojektidega korvata igasugust keskkonnamõju, mis on seotud nende toodete ja pakendite tootmisega.

“We need to rewrite the progress. A product has to be a part of the solution, instead of part of the problem: this means to embrace regeneration and revolutionize the way we formulate, select the ingredients, and design our ranges.” Dr. Davide Bollati, Comfort Zone asutaja

0

Your Cart is Empty