Kultusbränd Peter Thomas Roth!

Brändi tutvustus- Peter Thomas Roth

Juba 1993. aastal kultusbrändi asutanud Peter Thomas Rothi kirg nahahoolduse vastu tulenes tema püüdest leida tõhusaid tooteid omaenda nahahoolduse murede raviks.
Esialgu oli tema peamine probleem akne ja mida aeg edasi, seda rohkem tekkis soov vananemisvastaseid probleeme lahendada.

Tema huvid kasvasid sooviks leida parimad vahendid akne ning vananemismärkide vastu võitlemiseks, kuid samuti naha kaitsmiseks päikesekahjustuste eest. Ettevõtte missiooniks on ühendada tõhusad ja tugevad koostisosad arenenud tehnoloogiaga.

Tegelikult on huvi nahahoolduse vastu olnud Peteri elu lahutamatu osa juba lapsest saati, sest 1800-ndate ja 1900-ndate aastate alguses omas tema pere kahte spaakeskust Ungaris.

Kui Peter oma ettevõtte käivitas, alustas ta just Ungari kuumaveeallikates leiduva muda ja mineraalide rahustavate ja ravivate toimete katsetamisega.

Tunnustades vanakooli abinõusid, kasutab Peter nüüd uusimaid uuenduslikke ja tõhusaid koostisosi, et täiendada valemeid, mis ühendavad vanad Ungari filosoofiad 21. sajandi nahahooldustehnoloogiatega, et luua tõhus nahahooldus, mis teeb seda, mida lubab!

Peter Thomas Roth ulatuslik tootekollektsioon koosneb üle 100 kogu maailmas müüdavast ilutootest, mis hõlmab kõiki nahatüüpe ja käsitleb kõiki nahahooldusprobleeme pealaest jalatallani.

Ettevõte on pälvinud mitmeid hinnatud auhindu mainekatelt iluajakirjadelt enam kui 15 tipptasemel spetsiaalselt välja töötatud tootevalemi kohta.

Peter Thomas Roth on ristitud kultusbrändiks ning tema tootevalik on ülemaailmselt armastatud.

Kas sina oled juba Peter Thomas Roth tooteid proovinud?

 1. Valikust leiab maskid igale nahatüübile:
  ✨ Irish Moor sügavpuhastav mask
  ✨ Pumpkin Enzyme mask vananevale nahale
  ✨ Hungarian Thermal Water niisutav mask
  ✨ Cucumber Gel mask kuivale nahale
  ✨ 24k kullaga vananemisvastane mask 
  ✨ Aknevastane ravimask

2. Geelipadjakesed

✨ Peter Thomas Roth kurgi geelpadjakesed vähendavad turseid, rahustavad ning värskendavad. Peamiseks toimeaineteks on kurgi ja kummeli ekstrakt ning aloe vera.

✨ Peter Thomas Roth 24K kullaga vananemisvastased geelipadjakesed aitavad tõsta ja pinguldada õrna silmaümbruse välimust vaid 10 minutiga. 

Kuidas kasutada? Kandke padjakesed puhtale ja kuivale silmaalusele, lõõgastuge ja nautige 10-15 minutit. Padjakesed on ühekordseks kasutamiseks. 

3 nippi silmapadjakeste kasutamiseks:

 • Hoia karpi eelnevalt külmkapis, et tagada intensiivsem jahutuse efekt
 • Pööra padjake silma all vastavalt vajadusele- ümaram pool silma sisenurgas leevendab turseid. Asetades ümarama poole aga silma välisnurka, võitled kortsukestega. 
 • Naha koheseks niisutamiseks võid padjakesed asetada ka ostaesisele või suu ümber.

3. Peter Thomas Roth komplektid

✨ Peter Thomas Roth Masking Minis. Kui Sa ei suuda otsustada, milline mask võiks olla parim, siis vali kõik. 5-osaline maskikomplekt sisaldab kõiki enimüüdud Peter Thomas Roth maske.

✨ Peter Thomas Roth aknekomplekt on ideaalne start sinu naha muutuseks. Minitooteid sisaldav komplekt aitab aknega võitlemisel.

0

Your Cart is Empty