Living Proof: üle 150 auhinna, 20 patenti ja üle 50 unikaalse toote!

“What i found with Living Proof is what they say they do, they do,” the actress sayd. “And i’m like, god this stuff smelles good.”

Lily Collins

Living Proof ametlik partner ja brändinägu

Meil on hea meel teatada, et alates selle aasta aprillist on meie ühe populaarseima juuksebrändi Living Proof reklaamnäoks “Emily in Paris” staar Lily Collins. Ajakirjale People antud intervjuus räägib Lily: “Living Proofiga alustasin koostööd, sest minu töö tõttu on väga oluline tervete juuste hoidmine ja säilitamine. Minu jaoks võivad aga juuksed esindada inimest nii mitmel erineval viisil – juustega mängimine on ka väga lahe ja mitte-igavesti-siduv viis oma isiksuse muutmiseks, sest need kasvavad alati tagasi.”

Näitleja paljastas artiklis ka enda igapäevase juuksehooldusrutiini: natuke Perfect Hair Day kuivšampooni ning paar tilka No Frizz Vanishing Oil’i, mille ta silub juustesse ja masseerib ta tukaotstesse. Juustel laseb üldjuhul kuivada õhu käes.

“MUST-TRY” ENIMMÜÜDUD LIVING PROOF TOODED:

1. Perfect Hair Day šampoon ja palsam

PHD šampoon ja palsam sobib kõikidele juuksetüüpidele. PHD kasutamine muudab juuste välimuse tervemaks ning juuksed tunduvad puhtamad ja pikemad.  Vähendab vajadust juukseid tihedalt pesta. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitatav kasutada koos PHD 5 in 1 Styling kreemiga.

2. Perfect Hair Day kuivšampoon

Mitme iluahinnaga pärjatud ning läbi aegade best-seller kuivšampoon teeb juuksed puhtaks, värskeks ja hästi lõhnavaks. Eestis on erilist tunnustust leidnud Living Proof Perfect Hair Day kuivšampoon, mis on pärjatud Buduaari Ilulemmik 2021 tiitliga!

3. Restore Perfecting Spray

Peale pesu kasutatav kuumakaitsega sprei, mis kaitseb juukseid murdumise eest. Annab kauakestva pehmuse ja sära. 

4. 5 in 1 Styling kreem 

Unikaalne juustesse jäetav kreem, mis teeb juuksed: pehmemaks, volüümikamaks, niisutatuks, tugevamaks ja sirgemaks. Ja mis kõige olulisem, jätab juuksed super hästi lõhnavaks.

Räägime lähemalt Living Proof brändist endast

Living Proof juuksehooldusbränd toetub innovatsioonile. Ettevõte on asutatud 2005. aastal oma-ala professionaalide poolt: kokku tulid biotehnoloogia teadlased, kellel puudusid juurdunud eelarvamused, mida ilu vallas saab või ei saa teha ning valdkonna juhtivad stilistid, kellel oli kõrini tavapäraste toodete piirangutest. Nende värske ja uuenduslik lähenemine oli tol ajal vägagi teretulnud. 

Kakskümmend patenti ning 50 unikaalset toodet hiljem on Living Proof võitnud üle 150 auhinna, seda tänu juuksehoolduse kõige raskemate probleemide lahendamise tõttu. Ajaga on ettevõtte püüdlus tuua välja juustest nende parim potentsiaal ainult tugevnenud. Kõik nende tooted on vegan, välja arvatud mõned, mis sisaldavad mesilasvaha ja/või lanoliini. Ühtegi Living Proofi koostisosa, koostist ega valmistoodet ei testita loomade peal.

0

Your Cart is Empty