Müügitingimused

Üldine

1.1 Müügitingimused kehtivad www.beautypartners.ee (veebipood) omaniku Beauty Partners OÜ (Kaupmees) ja ostu sooritanud isiku (Klient) vahel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad veebipoe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad seadused.

1.3 Kaupmees võib muuta veebipoe üldtingimusi ja toodete ning teenuste hindasid. Muutustest teavitatakse veebipoe keskkonnas.

Müügilepingu jõustumine

2.1. Beautypartners.ee müüb ja Klient ostab veebipoes pakutavaid tooteid

2.2. Beautypartners.ee ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Beauty Partners OÜ arvelduskontole.

2.3. Beautypartners.ee veebipoes tellimust vormistades ning maksmist sooritades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

Hinnad

3.1. Esitatud hinnad sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu 20%.

3.2. Toodete hinnale lisandub tellimuse vormistamise käigus valitud tarneviisi käsitlemistasu. Tarneviis valitakse ning kohaletoimetamistasu arvutatakse ostukorvis.

Tellimuse vormistamine

4.1. Tellimust saab alustada sobivate toodete valimisega. valitud tooted saate lisada ostukorvi vajutades nupule “lisa ostukorvi”.

4.2 Kui olete kõik meelepärased tooted ostukorvi lisanud (vastavale nupule vajutades), siis jätkub tellimuse vormistamine ostukorvi leheküljel, kuhu jõuate klõpsates paremal üleval nurgas olevale Ostukorvi ikoonile.

4.3 Ostukorvi leheküljel kuvatakse Teie koostatud tellimuse read. Tellimuse real näidatakse toote nimetust, hinda, kogust ja tellimusrea kogu summat. Soovitud kauba kogust saate muuta vastava kauba real lahtris.

4.4. Ostukorvi leheküljel tuleb täita kõik tärniga väljad ja valida sobiv tarne- ning makseviis. Alates 45 EUR ostu puhul on tarne Eesti piires tasuta.

4.5. Kui tellite tooteid esimest korda, siis vajutage „registreeri“ ja sisestage kontaktandmed. Juhul, kui olete juba beautypartners.ee registreeritud kasutaja ning olete sisse loginud, siis isikuandmed on eeltäidetud.

4.6 Tellimuse vormistamiseks lisage linnuke „Nõustun müügitingimustega“ ja vajutage nuppu „Maksma“. Seejärel saate tasuda toodete eest koheselt krediitkaardi, pangalingi või ülekande kaudu.

4.7 Müügileping loetakse sõlmituks ja tellimuse täitmist alustatakse kohe peale seda, kui Klient on tasunud 100% tellimuse maksumuse Beauty Partners OÜ kontole.

Kohaletoimetamine

5.1. peale müügilepingu jõustumist ehk toodete eest on summa beauty partners oü pangakontole laekunud, komplekteerib beautypartners.ee tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks meie logistikapartneritele.

5.2.Beautypartners.ee veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad arve tasumise hetkest. Vaata kohaletoimetamise võimalusi ja tasusid: LINK

5.3. Beauty Partners OÜ ei vastuta tellimuses esitatud andmete eest, mis osutuvad hiljem ebakorrektseks ning mille tõttu kohaletoimetamine võib viibida. Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

5.4 Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele kus tooted, kuid mitte tootepakendid, on saanud kahjustusi, saavad Kliendile asendatud. Asendamise võimatuks osutumise korral pakume kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.

Tagastamisõigus

6.1 Peale Beautypartners.ee veebipoest tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

6.2. 14 päevase tagastamiseõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustest ja toimimises veendumiseks.

6.3  Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemusest, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

6.3  Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus ning saata see e-posti teel: [email protected] hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

6.4   Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

6.5  Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi,  et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

6.6  Beautypartners.ee veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

6.7  Beautypartners.ee veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

6.8  Kui ostja on valinud veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Pretensioonide esitamise kord

7.1. Beautypartners.ee veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese aasta jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

7.2. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e kirja aadressile [email protected] või helistada telefonil: +372 5633 8833.

7.3. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist tarbija tegevuse või tegevusetuse tõttu (vale kasutusviis, õnnetusjuhtum vms) või kui tegemist on asja tavapärasest kasutamisest tingitud normaalse kulumisega.

7.4 Kui Beautypartners.ee veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest vastutab veebipood, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

7.5 Beautypartners.ee veebipood vastab tarbijale esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Vastutus ja vääramatu jõud

8.1 Beautypartners.ee ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Beautypartners.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

8.2. Beautypartners.ee vastutab Kliendi ees ja Klient vastutab Beautypartners.ee ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

Isikuandmete töötlemine

9.1 Kliendi isikuandmeid töödeldakse kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega

9.2 Beautypartners.ee kogub Kliendi isikuandmeid ainult kliendikonto loomisel ja/või tellimuse vormistamisel ning ei avalda neid kolmandatele osapooltele.

9.3 Klient annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid ning edastada logistikapartnerile vajalikke andmeid kauba kohaletoimetamiseks.

9.4 Beauty Partners OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ja maksete teostamiseks edastatakse vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.

Muud tingimused

10.1 Kliendi ja Kaupmehe vahel tekkinud erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kaupmees vastab Kliendi kaebustele ja pretensioonidele e-posti teel hiljemalt 5 tööpäeva jooksul.

10.2 Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile [email protected] või helistada telefonil: +372 5633 8833

10.3 Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

 

0

Your Cart is Empty