Olaplex- kuidas see nii hästi toimib?

Saame lähemalt tuttavaks Olaplex toodetega

Palavalt armastatud Olaplex tooted ei vaja ilmselt tutvustamist, kuid kui palju tead sa lähemalt brändi taustast ning sellest, mis teeb need tooted nii populaarseks ja kuidas neist koduse hoolduse käigus maksimum võtta? Keri alla, et lähemalt lugeda või lisa tooted ruttu ostukorvi, sest nii hea hinnaga tooted meil laos kaua ei püsi!

Meie juuksed sisaldavad miljoneid disulfiidsidemeid, mis annavad juustele struktuuri, tugevuse ja stabiilsuse. Kui need sidemed purunevad, põhjustab see juuste katkemise.

Olaplex on välja töötanud maailmas ainulaadse patenteeritud koostisosa (bisaminopropyl diglycol dimaleate), mis suudab tungida juuste struktuuri molekulaarsele tasemele ja taastada kõik lagunenud sidemed, mille tulemusena juuksed muutuvad tervemaks ja tugevamaks. Seda sama koostisosa on kasutatud kõikides nende toodetes ning see toimib igasuguse kahjustusega juustel- olgu sellleks kuumusest (elektrilised juuksetarvikud), keemiast (blondeerimine, värvimine), füüsiline (juuste harjamine ja kiskumine) või keskkonnast (UV-kiirgus, niiskus, kuum ilm) tulenenud kahjust.

Igal Olaplex tootel on erinevad funktsioonid, mistõttu suudab vaid terviklikku komplekti kasutamine tagada muljetavaldavad muudatused ning maksimaalse tõhususe. 

Koduse hooldusrutiini spikker

✨ Olaplex no.0 – valmistab juuksed ette teiste toodete sügavamaks imendumiseks. Kanna kuivadesse juustesse enne no.3 kasutamist ja lase mõjuda vähemalt 10 minutit. 

✨ Olaplex no.3 – äärmiselt tõhusalt taastav ja tugevdav toode. Lase toimida vähemalt 10 minutit 1-2 korda nädalas. 

✨ Olaplex no.4 ja no.5 – pärast Olaplex no.3 loputamist pese no.4 šampooniga ning perfektse lõpptulemuse saavutamiseks kasuta no.5 palsamit.

✨ Olaplex no.6 – juustesse jäetav siluv juuksekreem. Kanna pärast pesu juurtest otsteni.

✨ Olaplex no.7 – kõrgelt kontsentreeritud taastav viimistlusõli, mis sisaldab ka kuumakaitset kuni 230 kraadi. Soovitus: sega väike tilk kokku no.6’ga eriti siledaks tulemuseks. 

✨ Olaplex no.8 – intensiivne juuksemask ravib ja silub kahjustunud juukseid. Kanna otsteni värskelt pestud juustesse, lase 10 minutit mõjuda ja seejärel loputa korralikult.

Kuidas sündis Olaplex? 

Teadlane Dean Christal, Olaplex’i tegevjust ja looja, kasvas üles peres, kus oli sügav arusaam juuksurite vajadustest. Tema ema oli juuksur ja isa oli ilutoodete müüja, kellele kuulus 26 kauplust.

Ajal, mis Dean ja tema naine Darcy tegid ühe pereliikme jaoks tüvirakkude uuringuid, kohtus Dean Dr. Craig Hawkeriga, kes küsis Deanilt, milline oleks juuste “Holy Grail” toode. Pärast hetke mõtlemist ütles ta: “Me saaksime muuta maailma, muutes naisted enesekindlamaks tervemate juustega.” Dr. Hawker oli mõttest lummatud ning tutvustas Deani Dr. Eric Presslyle. Nende esimesed kohtumised toimusid Pressly garaažis Santa Barbaras. Seal sündiski Olaplex…garaažis, mis oli täis surfiladu, aiatoole ja laboriseadmeid kahe teadlase poolt, kes polnud kunagi juuksetööstuses töötanud. 

2014. aasta juulis tuligi bränd turule ja muutis juuksetööstust igaveseks!

0

Your Cart is Empty