Beauty Partners-Icon-1B
Tarne TASUTA al 45€ ostu puhul!
/
/
/
/
Olaplex no 0 Intensive Bond Builder (155ml) + olaplex no 3 Hair Perfector (100ml)
Loading...
Vaata koostist

Olaplex no 0 Intensive Bond Builder (155ml) + olaplex no 3 Hair Perfector (100ml)

53.90 

Ühiku hind:

Komplekt Olaplex no 0 (155ml) + Olaplex no 3 (100ml)

OLAPLEX NO 0 INTENSIVE BOND BUILDER

Olaplex No 0 toimib alusena ja valmistab juukseid ette teiste Olaplex toodete sügavamaks imendumiseks. Professionaalsusest inspireeritud uus toode No 0 on valmistatud patenteeritud Olaplex tehnoloogiast. Toode aitab juuste struktuuri tõhusamalt taastada, tugevdab ja kaitseb välistegurite eest. Olaplex No 0 toode on ette nähtud esimese sammuna kaheosalises süsteemis koos Olaplex No 3 Hair Perfector tootega. Sobilik kõikidele juuksetüüpidele, eriti kahjustatud juustele. Toote omadused: See on väga kontsentreeritud vahend, mis tugevdab juukseid seestpoolt väljapoole, vähendab otste murdumist ja parandab juuste seisundit.

  • Tõhusalt taastab kahjustatud ja keemiliselt töödeldud juuksed;
  • Tugevdab ja kaitseb juuste struktuuri;
  • Taastab ja säilitab juuste terve välimuse ja tekstuuri.

Kasutamine: Kasutage kaheosalist süsteemi N°.0 koos N°.3 (ei ole komplektis) üks kord nädalas või kaks/kolm korda nädalas kahjustatud juuste korral. Olaplex No. 0- kasutage puhastele, kuivadele juustele. Kammige toodet igasse juuksekarva, et tagada toote korralik imendumine juustesse. Oodake 10 minutit ja seejärel kasutage Olaplex No. 3 Hair Perfector toodet. Kammige juukseid, et toode imenduks igasse juuksesalku ja oodake uuesti 10 minutit. Kogu hooldustoiming võtab vaid 20 minutit. Pärast protseduuri on soovitatav pesta juukseid Olaplex No. 4 šampooni ja Olaplex No. 5 palsamiga (müüakse eraldi). N°.0 toote pudel on mõeldud 3-6 korraks, olenevalt juuste pikkusest ja tihedusest.

OLAPLEX NO 3 HAIR PERFECTOR

Hooldustoode kodus kasutamiseks Olaplex on erakordne abivahend vältimaks juuste kahjustusi keemilise töötlemise ajal ning äärmiselt tõhus eraldiseisva taastava ja tugevdava hooldusprotseduurina rikutud juustele. Olaplex N° 3 on mõeldud koduseks kasutamiseks, et täiustada ja pikendada professionaalse hoolduse tulemust peale Olaplex hooldust. Kasutamine: Kanda toodet 1-2 korda nädalas juurtest kuni otsteni rätikukuivadesse juustesse. Seejärel kammida läbi ja jätta toimima vähemalt 10 minutiks, vajadusel kauemaks. Seejärel loputada ja kasutada oma tavapäraseid hooldusvahendeid (šampooni ja palsamit).

Taotle järelmaksu ostukorvis.

5 laos

0

Your Cart is Empty