/
/
Juuksemaskid
Filtreeri tooteid
Kaubamärk
Kategooriad
Tüüp
Toime
Tootesari

Juuksemaskid

Tarne TASUTA al 45€ ostu puhul!

Juuksemaskid juuste sügavaks hoolduseks

Kui tunned, et su juuksed vajavad veidi lisaturgutust, tulevad appi juuksemaskid. Kvaliteetse juuksemaski regulaarne kasutamine mõjub eriti hästi kuivadele ja värvimise või keemilise töötluse tõttu kahjustatud juustele, et need oleksid ikka piisavalt niisutatud ning näeksid välja terved ja läikivad. Juuksemask muudab su juuksed siledamaks ja kergemini harjatavaks.

Juuksemaskid:

  • niisutavad kuivi ja elutuid juukseid
  • taastavad juukseid kuumakahjustustest
  • lisavad juustele sära ja siledust ning muudavad juuksed kergemini harjatavaks
  • taastavad juuste pehmuse ja tugevuse pärast juuste värvimist ja/või keemilist töötlemist

Millised on head juuksemaskid just sinu juustele sõltub nii juuksetüübist kui ka sellest, millist lõpptulemust soovid maski kasutades saavutada.

Niisutavad juuksemaskid taastavad kuivad ning kahjustunud juuksed jättes juuksed silmnähtavalt tervemaks, tugevamaks ja läikivamaks. Proovi näiteks Living Proof Restore sügavniisutavat maski, mis pakub juustele pikaajalist kaitset kahjustuse ja kuivuse eest muutes juuksed 20x tugevamaks murdumise vastu.

Kõikidele juuksetüüpidele sobib ka Bumble and bumble Hairdresser’s Invisible mask.

Moringa õli ja granaatõuna seemne ekstraktiga juuksemask vähendab kahusust ja toidab juukseid jättes need 72h niisutatuks. Annab juustele kauni sära ja läike.

Taastavad juuksemaskid töötavad sügaval juuksekiududes, et vähendada juuste katkemist. Fanola Restructuring mask kuivadele, kahustele ja töödeldud juustele

toidab ja taastab väsinud, elutuid juukseid ning muudab need siidiseks ja pehmeks.

Värvitud ja keemiliselt töödeldud juustele on koduseks kasutamiseks loodud hooldustoode Olaplex nr. 3. See erakordne abivahend aitab vältida juuste kahjustusi keemilise töötlemise ajal ning aitab pikendada värvi püsivust. Olaplex nr. 3 on mõeldud täiustama ja pikendama professionaalse hoolduse tulemust peale Olaplex salongihooldust.

Laines ja lokkis juustele on sobilik Bumble and bumble Curl üliniisutav juuksemask, mis niisutab juukseid sügavuti, vähendab juuste kahusust ning aitab saavutada pehmeid ja vetruvaid lokke.

Juuksemaski kasutamine

Juuksemask tungib sügavale juuksekarva sisse ning niisutab ja toidab juukseid juurtest otsteni. Seetõttu pole maski üldiselt vaja kasutada sagedamini kui 1-2 korda nädalas. Täpsemad juhised leiad pakendilt, kus on kirjas ka, kas maski peaks kasutama enne või pärast šampooniga pesemist. Maski pähe kandmisel võib kasutada laiapiilist kammi, et mask ühtlasemalt juustesse jaotuks.

Filtreeri tooteid
Kaubamärk
Kategooriad
Tüüp
Toime
Tootesari
0

Your Cart is Empty