/
/
Juukseõlid
Filtreeri tooteid
Kaubamärk
Kategooriad
Tüüp
Toime
Tootesari
Juukseõlid
Tarne TASUTA al 45€ ostu puhul!

Juukseõlid säravate juuste heaks

Juukseõlid on suurepärased juuste seisukorra turgutajad ning neil on küllaga häid omadusi:

●      Kaitsevad ja niisutavad juukseid ning lisavad imelist sära ja pehmust

●      Kahused ja takused juuksed saavad turgutavat lisaniiskust

●      Muudavad kuivad juuksed siidiseks ja läikivamaks

●      Silendavad juukseid, mis muudab kergemaks juustest pusade lahtiharutamise

●      Kaitsevad juukseid ka väliskeskkonna ja kuumakahjustuste eest

Juukseõli kasutamine

 Juukseõlide valikus on suurepärased tooted nii lõppviimistluseks kui intensiivsema hoolduse tegemiseks.

Juukseõlid tuleb juustesse kanda ettevaatlikult, et mitte üle doseerida. Kui õli liiga palju panna, siis lähevad juuksed tavapärasest kiiremini rasvaseks. Samuti tasub jälgida, kas juukseõli sobib ka peanahale kandmiseks või mitte. Paljud juukseõlid on mõeldud kasutamiseks ainult juustel ning juukseotstel.

Meie e-poest võib leida näiteks klientide seas väga populaarse Olaplex juukseõli, mis:

parandab kahjustatud ja rikutud juukseid, suurendab sära, pehmust ja juuksevärvi erksust. Lisaks kaitseb juukseid ka UV-kiirguse eest ja pakub kuumakaitset kuni 230°.

Olaplex nr. 7 juukseõli sobib kõikidele juuksetüüpidele ja seda võib kasutada nii niisketel kui ka kuivadel juustel. Rätikukuivadele juustele kandmiseks tilguta peopessa 2-3 tilka õli ning hõõru see käte vahel laiali. Seejärel kammi kätega juuksed hoolikalt läbi. Sõltuvalt juuste pikkusest ja paksusest võib õli minna ka rohkem, aga suurenda kogust tilkhaaval. Seejärel föönita või säti juuksed soengusse vastavalt soovile. Kuivadele juustele võib lisaks kanda veel väikese koguse õli välimuse viimistlemiseks.

Viimistluses tasub õli kogusega olla üsna ettevaatlik. Kergema tulemuse, aga hea kuumusekaitse saab, kui kanda juukseõlid äsja pestud niisketesse juustesse. Kerge viimistlustulemuse annavad kuivõlispreid, mida on hea kasutada ka sirgendajate alla.

Alterna Caviar kuivõlisprei muudab juuksed koheselt säravaks ja läikivaks, ning taltsutab kahuseid ja lendlevaid juukseid. Samuti pakub kuumakaitset kuni 230°. Juukseõli sisaldab hooldavat kaaviari ekstrakti ja toitvaid rasvhappeid ning sobib kõikidele juuksetüüpidele. Kuivõlispreis sisalduv toitev õlide segu aitab juukseid hooldada ja siluda, taastades nende tugevuse ja läike.

Kas sinu juuksehoolduse rutiinis on juba üks hea juukseõli?

Filtreeri tooteid
Kaubamärk
Kategooriad
Tüüp
Toime
Tootesari
0

Your Cart is Empty