/
/
Juuksespreid
Filtreeri tooteid
Kaubamärk
Kategooriad
Tüüp
Toime
Tootesari

Juuksespreid ehk juustesse jäetavad hooldusvahendid

Kui sinu juuksed ei taha hästi koostööd teha, siis on suur tõenäosus, et nad vajavad mõnda kvaliteetset hooldusvahendit..

Mõeldes kõigele, mida juuksed peale pesemise peavad taluma: karedad rätikud ja padjapüürid, kammimine, harjamine, koolutamine, sirgendamine, tugevad patsid, võimalik blondeerimine — on see ideaalne retsept kuivade ja kahjustatud juuste tekkimiseks. Juuksespreid on üks võimalik viis oma juukseid kogu selle koormuse juures kaitsta.

Juuksespreid annavad juustele lisaniiskust, kaitsevad neid kahjustuste eest ja aitavad juuksepusasid lahti harutada. Peaaegu igat tüüpi juustega – lokkis või sirged, naturaalsed või värvitud – võib kasutada juustesse jäetavaid hooldusvahendeid, kuid need võivad olla eriti kasulikud, kui sinu juuksed on kuivad, kahjustatud või elektrit täis.

Meie juuksespreide valikust leiab mitmeid tooteid, mis muudavad juuksed pikemas plaanis siledamaks, läikivamaks, tervemaks. Esindatud on sellised tuntud ilutoodete brändid, nagu:

  • Bumble and Bumble
  • Academie
  • Paul Mitchell
  • Alterna
  • Living Proof
  • Milkshake

Paksudele juustele sobib eriti hästi Clean Beauty Anti-Frizz juustesse jäetav palsam, mis aitab taltsutada kahu ja kaitseb niiskuse eest, muudab juuksed pehmemaks ja hõlpsamalt viimistletavaks.

Peadligi hoidvatel juustel aitab kohevust saavutada Paul Michelli juuksesprei, kui seda enne föönitamist juuksejuurtele kanda.

Kahused ja lendlevad juuksed saavad säravaks ja läikivaks Alterna Caviar kuivõlispreid kasutades.

Laste juuksed aitab pusadest kergesti lahti kammida spetsiaalselt lastele mõeldud Paul Mitchell Taming Spray, mis eemaldab juustest staatilise elektri ning on suurepärane abivahend just hommikuti laste juuste lahti harutamiseks.

Paljud hooldusvahendid sisaldavad ka UV-kaitset, et kaitsta juukseid päikese eest. Suvel tasub esmalt juustesse pritsida UV-kaitsega juuksespreid ja alles seejärel randa suunduda, kuna päike ja ka merevesi tõmbavad juustest niiskust välja. Seetõttu ongi mugav variant suveks niisutav juuksepalsam, mida pärast peapesu juustest välja ei loputata.

Bumble And Bumble Hairdresser’s Invisible Primer on just selline juuksesprei, mida saab kasutada nii juustesse jäetava palsamina kui ka kuumal rannapäeval juustesse pihustada, et juukseid niisutada, UV-kiirguse eest kaitsta ja pusadest lahti harutada.

Juuste föönitamisel ja/või sirgendamisel on kuumakaitse ülioluline, et juukseid kuumtöötlemisel tekkivate kahjustuste eest kaitsta. Living Proof Restore kuumakaitsega sprei kaitseb juukseid kuni 200 kraadise kuumuse juures ning pakub kaitset ka UV-kiirguse eest. Lisaks silub ja pehmendab juukseid, minimeerides samal ajal märjalt lahtikammimisest tingitud murdumist.

Vaata juuksespreide koguvalikut ja leia oma juustele parim.

Filtreeri tooteid
Kaubamärk
Kategooriad
Tüüp
Toime
Tootesari
0

Your Cart is Empty