/
/
Silmakreemid / Seerumid
Filtreeri tooteid
Kaubamärk
Kategooriad
Tüüp
Toime
Tootesari

Silmakreemid ja -seerumid on olulised vananemisvastased hooldustooted

Peened jooned ja kortsukesed silmade ümbruses? Tumedad silmaalused? Vananemisilmingud kipuvad esmalt just silmade ümbrusesse tekkima, kuna me pilgutame ja kissitame päevas tuhandeid kordi ning silmad elavad kaasa meie kõikidele emotsioonidele.

Oma osa on ka elustiilil ning erinevatel keskkonnamõjudel, nagu liigne päikesekiirgus ja saastunud õhk. Seetõttu on igati oluline, et nahahooldusrutiini oleks kaasatud ka sobiv silmakreem, mis võib aidata osa nendest probleemidest lahendada.

Hea silmakreem aitab hoida silmaümbruse naha pikalt noorusliku ja sileda. Suurem osa tavalisi näokreeme silmapiirkonnale ei sobi, kuna võivad olla teiste näo- ja kehapiirkondadega võrreldes õrnema ja õhema nahaga silmaümbruse jaoks liiga tugevad. Seetõttu vajab silmaümbruspiirkond ülejäänud näoga võrreldes veidi teistsugust lähenemist.

Tuhmi ja väsinud silmaümbruse aitab taas puhanud ja säravaks ja nooruslikuks muuta üliniisutav Cosmedix Opti Crystal silmaümbrusseerum. Rikastatud võimsate antioksüdantidega, aitab Opti Crystal kaitsta silmi ka kahjulike vabade radikaalide eest, mis võivad kiirendada vananemismärkide ilminguid. Samuti aitab seerum vähendada tumedaid silmaaluseid ning turseid.

Küpsemale nahale on mõeldud Comfort Zone Sublime silmaümbruskreem, mis aitab vähendada kortsukesi, tumedaid silmaaluseid ning leevendab silmaümbruse turseid.

Kui otsid kreemi, mis sobiks hästi ka jumestuse alla, siis Dermalogica Multivitamin vananemisvastane silmaümbruskreem aitab “täita” peeneid kortsukesi, silendab silmade ümbrust ja kaitseb nahka kuivuse eest.

Peter Thomas Roth retinoolkompleksiga silmaümbruskreem on sügavalt niisutav ning retinooli sisalduse tõttu mõeldud öiseks kasutamiseks. Tootes sisalduv tugev retinool vabaneb õrnalt ja püsivalt kaheksa tunni jooksul. Silenevad peened jooned ja kortsukesed, nahatoon ühtlustub ja saab nooruslikuma ning säravama ilme. Kasutades retinooliga hooldustoodet, kasuta kindlasti SPF toodet päeval kaitsmaks õrna silmaümbruse nahka.

Retinoolikompleksiga on rikastatud ka Dermalogica Age Reversal küllusliku koostisega ja vananemisvastase toimega silmakreem, mis hoiab naha kauni ja niisutatuna.

Nii hommikul kui õhtul sobib kasutamiseks Peter Thomas Roth Potent C silmakreem, mis on samuti niisutava toimega, aitab leevendada tumedaid silmaaluseid ja vähendada tursete ning joonekeste tekkimist..

Siiski ei aita ka parim silmakreem, kui üldine elustiil on ebatervislik ja igapäevaselt näonaha eest hoolt ei kanna. Hea uni, tervislik toit ja vähem aega ekraanide ees aitavad kaasa, et ilme oleks värske ja nooruslik.

Filtreeri tooteid
Kaubamärk
Kategooriad
Tüüp
Toime
Tootesari
0

Your Cart is Empty